Usługi doradcze i szkolenia

Oferujemy szkolenia specjalistyczne, z zakresu urządzeń zabezpieczających – poprawnego doboru, uwarunkowań prawnych, użytkowania, czy kwestii serwisowych.

Szkolenia są przeznaczone dla projektantów, biur projektowych, firm handlowych, osób odpowiedzialnych za instalacje, właścicieli obiektów z mediami palnymi, czy montażystów i serwisantów. Szkolenia są źródłem wiedzy dla osób bezpośrednio związanych z doborem armatury przemysłowej na stacje paliw, bazy i obiekty związane z obrotem i magazynowaniem paliw, oraz firmy z sektora przemysłu chemicznego.  

Szkolenie pozwala na zapoznanie się z problemami wynikającymi na każdym etapie inwestycji – od koncepcji, poprzez projekt, wykonanie, po finalną eksploatację.

Pozwala połączyć doświadczenie projektujących z szeroką wiedzą i przypadkami wziętymi z „życia” wykonawców instalacji, pomaga w sposób fachowy w doborze odpowiedniego sprzętu nie tylko względem parametrów, bezpieczeństwa, ale także rozwiązań i kryterium cenowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieloletnia praktyka w projektowaniu instalacji, jak i nieoceniona wiedza terenowa dają spojrzenie z innej strony

na wykonywane przez Państwa instalacje i fachowe doradztwo, z którego korzysta wiele biur projektowych projektujących instalacje dla potentatów na rynku polskim w branży chemicznej, czy paliw. Szkolenie obejmuje usystematyzowanie teorii, przepisy i wymagania aktualnie obowiązujące (UDT, TDT, normy) oraz przykłady ułatwień, jak i błędów popełnionych podczas doboru armatury. Pozwala poznać namacalnie różne rozwiązania, w związku z prezentowanymi elementami armatury i sposobem jej funkcjonowania. Forma szkolenia zachęca to prowadzenia dyskusji oraz jest każdorazowo dostosowywana do profilu osób biorących udział w szkoleniu. 

Prowadzący

Grzegorz Bartkiewicz

 Specjalista z zakresu doboru armatury, uwarunkowań prawnych oraz warunków stosowania urządzeń zabezpieczających

Jan Dziura-Bartkiewicz

Konstruktor urządzeń i specjalista z zakresu kwestii technicznych oraz serwisowych

Marek Wilk

Specjalista z zakresu użytkowania urządzeń i kwestii serwisowych

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

hCaptcha