Regeneracja pomp VRS

Więcej informacji na stronie https://www.naprawvrs.pl/

Profesjonalna naprawa pomp i systemów VRS

W ofercie firmy znajdują się wszelkie usługi związane z systemami VRS. Petroster jako pierwsza w Polsce firma wdrażała systemu VRS dużego i małego wahadła na terenie Polski, w związku z czym jest najbardziej doświadczoną firmą w tym zakresie w Polsce.

Petroster zajmuje się pomiarami i naprawami systemów VRS, w tym kompleksową i pełną regeneracją pomp.

W odróżnieniu od innych firm, nasz serwis nie ogranicza się do wymiany zużytych podzespołów, ale przeprowadza pełny remont każdej pompy niezależnie od stopnia jej zużycia. Wyłącznie takie podejście gwarantuje długą i bezproblemową pracę. Do regeneracji pomp używamy części oryginalnych lub produkowanych przez nas komponentów bardziej dopracowanych o trwałości lepszej niż fabryczne. Dzięki temu pompa po naszej regeneracji odzyskuje sprawność i żywotność fabrycznie nowej pompy. Każda pompa objęta jest gwarancją.

W ofercie posiadamy też fabrycznie nowe pompy VRS, a najpopularniejsze modele mamy na stanie.

Możesz zlecić nam regenerację samej pompy, ale także kompleksową usługę diagnostyki, demontażu, regeneracji i ponownego montażu. Oferujemy wsparcie techniczne nie tylko z pompami, ale z całym układem VRS.

Posiadamy własnej konstrukcji urządzenie do pomiaru sprawności VRS.

W odróżnieniu od innych urządzeń, nasze mierzy wydajność układu "na ruchu", bez konieczności przelewanie do kolby. Nie wyłączamy stanowiska z eksploatacji, nie ma konieczności sporządzania protokołów przesunięcia. Urządzenie testując VRS podczas normalnej pracy, nie wymaga podłączenia z elektroniką dystrybutora, przez co nie ma ryzyka utraty gwarancji dystrybutora. Pomiar jest szybki, rzetelny i wiarygodny, gdyż polega na faktycznym porównaniu rzeczywiście wydanego paliwa do zbiornika samochodu z fizycznie odebraną ilością oparów. Na podstawie naszego systemu można również sprawdzić poprawność funkcjonowania innych elementów systemu, jak pistolety, zawory itp, co jest niemożliwe dla innych urządzeń i testów.

Nie czekaj aż system nie przejdzie kontroli, sprawdź czy ma poprawną wydajność i zleć nam ew. naprawę zanim dojdzie do zamknięcia stanowiska w wyniku negatywnego testu kontroli. Zapytaj nas o ceny i terminy!

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

hCaptcha