Usługi

PETROSTER

Nasze usługi

Firma Petroster świadczy szeroki zakres usług ukierunkowanych na zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

 

W naszych działaniach wykorzystujemy najnowsze technologie w poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Oferta jest skierowana do podmiotów wykorzystujących w swojej działalności paliwa i materiały palne.


Specjalizujemy się w okresowych, a także doraźnych przeglądach urządzeń funkcjonujących na stacjach paliwowych. Wykonujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny systemów zabezpieczających i pomocniczego oprzyrządowania. Nasze ekipy obsługują zarówno sprzęt marki Petroster, jak i są przeszkolone do konserwacji i napraw maszyn innych producentów. Przeprowadzamy próby szczelności instalacji, modernizujemy zbiorniki magazynowe oraz serwisujemy dystrybutory różnego typu. Usługi obejmują również legalizację odmierzaczy paliwowych.


Jako pierwsza firma w Polsce wdrożyliśmy system VRS dużego i małego wahadła. Zajmujemy się diagnostyką i regeneracją pomp, wykorzystując części oryginalne lub produkowane przez nas wysokiej jakości zamienniki. Na każdym etapie oferujemy fachowe wsparcie techniczne.


Organizujemy również usługi doradcze i szkolenia. Instruktaże są prowadzone przez ekspertów z zakresu doboru armatury przemysłowej, przepisów prawnych oraz wymogów stosowania urządzeń zabezpieczających na stacjach paliw, bazach i obiektach związanych z magazynowaniem i sprzedażą materiałów palnych.


Zapraszamy do współpracy – postaw na specjalistów z Petroster!