XXIII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2016 w Warszawie

XXIII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2016 w Warszawie już za nami. Wszystkim gościom, partnerom biznesowym oraz dostawcom serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku.

 

Ten rok był dla nas wyjątkowy. Na terenie Polski reprezentujemy firmę TATSUNO, jednego z największych producentów odmierzaczy paliw na świecie. Podczas tegorocznej edycji targów swą obecnością uhonorował nas Tatsuya Aoyagi, Dyrektor Generalny Tatsuno Corporation. Jest to bardzo znaczący gest pokazujący jak bardzo ważnym miejscem dla japońskiego giganta jest Polska.

XXIII edycja targów przyniosła nam również nagrodę miesięcznika „Paliwa Płynne” za „PETROSANI - System Automatycznego Monitoringu Instalacji Produktów Płynnych”. PETROSANI jest bezawaryjnym i dokładnym systemem ciągłego monitoringu instalacji produktów płynnych, na podstawie odczytu panujących wewnątrz niej ciśnień. Dla obsługi obiektu jest bezobsługowym i prostym w interpretacji systemem monitoringu, dla serwisantów i techników prostym w obsłudze, ale niezwykle użytecznym i dokładnym urządzeniem pozwalającym na szeroką diagnostykę problemów na instalacji, dla inspektorów szybkim w dostępie i jednoznacznym wykładnikiem wydajności i bezpieczeństwa pracy całej instalacji, a dla ochrony środowiska wskazaniem funkcjonowania systemu odbioru oparów.

0
Feed

Zostaw komentarz